Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

BD KİMYA 10 yılı aşkın tecrübe ve deneyimin sonrasında 2010 Yılında Burak Değirmencioğlu tarafından Denizli de kurulmuştur. Kurucumuz Burak DEĞİRMENCİOĞLU Akdeniz Üniversitesinde almış olduğu 4 Yıllık Kimya eğitiminin ardından; edindiği iş tecrübeleri ile kendi firmasına hayat vermiştir. BD Kimya çizgisinden ödün vermeden, kalitenin gerçek adı olmayı başaran prestijli bir firma olarak büyümeye devam etmektedir.

Firmamız Eczacıbaşı Marathon profesyonel temizlik kağıtları ve endüstriyel hijyen kimyasallarının yetkili satış noktalarından biri olup, Eczacıbaşı ürünlerinin alt bayisidir. Bunun Yanı sıra Prens Profesyonel deterjanlarının da ana bayisidir, bunlara alternatif markalarında Denizlide ki yetkili satış noktalarından birisidir.

BD Kimya; ev ve ev dışı temizlik kağıtları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedarikini sağlayarak, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.